Background Image

Klienci o nas

Klienci o nas

Nic nie świadczy lepiej o jakości usług i produktów oferowanych przez  firmę niż autentyczne opinie zadowolonych klientów.
Z tego względu pragniemy umożliwić Państwu wgląd w to jak praca naszej firmy  jest oceniana przez tych, dla których faktyczna jakość naszej pracy jest najważniejsza - naszych Klientów.
Najlepszym miernikiem jakości naszych usług i jednocześnie nagrodą za wysiłek jaki wkładamy w pracę  dla naszych odbiorców są ich rekomendacje.
Poniżej prezentujemy wybrane rekomendacje naszych  Klientów oraz osób i firm współpracujących z  naszą firmą.
Wszystkie rekomendacje są dostępne w oryginale dla zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmą.

Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś"

"...Serwowane posiłki są bardzo smaczne i urozmaicone. Wszelkie sugestie, życzenia są brane pod uwagę i realizowane..."

Katarzyna Waśkowiak

Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś"

Niepubliczne Przedszkole "Akademia Maluchów"

"...Z przyjemnością stwierdzam, że firma EDEN CATERING Kamila Żywiecka posiada doświadczenie w żywieniu zbiorowym i z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować innym placówkom."

Dyrektor
mgr Janusz Wilk 

Niepubliczne Przedszkole "Akademia Maluchów"

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

"...Firma EDEN CATERING organizowała bal studniówkowy dla maturzystów naszej szkoły na 240 osób...dania były bardzo smaczne, różnorodne i elegancko podane przez kelnerów, zaś dekoracja sali, w której odbywał się bal, zaaranżowana z fantazją i bardzo ciekawie..."

Dyrektor
mgr inż. Renata Draszanowska

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

SPSP ZOZ w Słupsku

"...Z przyjemnością możemy zarekomendować usługi firmy EDEN CATERING zarządzanej przez p. Kamilę Żywiecką, ta firma jest kompetentna z ogromnym doświadczeniem w żywieniu zbiorowym."

Dyrektor
Honorata Jaworska

SPSP ZOZ w Słupsku

OSPSP w Słupsku

"...Jesteśmy przekonani, że EDEN CATERING...jest firmą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom gastronomicznym i spełni oczekiwania najbardziej wymagającej grupy żywieniowej."

Zastępca Naczelnika
st. kpt. mgr inż. Adam Wiczkowski

OSPSP w Słupsku

Magiczna Tęcza Centrum Malucha

"...Usługi oferowane przez firmę są bardzo zadowalające. Serwowane posiłki są bardzo chętnie zjadane przez dzieci...Usługi firma wykonuje w sposób profesjonalny, staranny i zgodny z przepisami sanitarnymi..."

Agnieszka Lintstedt

Magiczna Tęcza Centrum Malucha

Marhos Sp. z o.o.

"...Posiłki są obfite, urozmaicone, smaczne, gwarantujące utrzymanie odpowiedniej temperatury..."

Monika Wawrzyniak

Marhos Sp. z o.o.

IMS Sofa o/Słupsk

"...Firma EDEN CATERING wykonuje swoje zadania bardzo dobrze. Są systematyczni i obowiązkowi. Pracownicy są w pełni zaangażowani w realizację powierzonego zadania, wykazali się umiejętnościami i doświadczeniem w dziedzinie żywienia pracowników..."

V-ce Prezes Zarządu
Winicjusz Iwański

IMS Sofa o/Słupsk

Caritas Ustka

"...Jesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług. Możemy polecić firmę EDEN CATERING jako solidnego i zaufanego partnera gastronomicznego."

Dyrektor Caritas
Ks. Kmdr Zygmunt Kaźmierak

Caritas Ustka

Faser-Plast Poland Sp. z o.o.

"...Usługi oferowane przez firmę odpowiadają naszym oczekiwaniom. Serwowane posiłki są wysokiej jakości, smaczne, urozmaicone, zgodne z naszymi wymogami."

Asystent Zarządu 
Beata Mikołajczyk

Faser-Plast Poland Sp. z o.o.

FSNT NOT Słupsk

"...Profesjonalne podejście p.Kamili Żywieckiej i sumienność jej pracowników gwarantują wysoki poziom świadczonych usług gastronomicznych, co pozwala nam zarekomendować współpracę z firmą EDEN CATERING innym zainteresowanym."

Dyrektor
Emilia Simonowicz

FSNT NOT Słupsk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

"...EDEN CATERING to profesjonalna i i prężnie rozwijająca się firma gastronomiczna, która od wielu lat organizuje dla uczniów naszej szkoły bale studniówkowe. Uczestników wraz z gronem pedagogicznym jest nawet do 600 osób, co nie stanowi dla tej firmy żadnego problemu..."

Rada Rodziców
Joanna Laskowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Nord Ekspress

"...Firma ta codziennie zapewnia lunch dla naszych pracowników. Posiłki obiadowe są smaczne i spożywane przez pracowników bardzo chętnie. Wykonane ze starannością i urozmaicone, przystosowane do rodzaju wykonywanej pracy..."

Prezes Zarządu
Piotr Rachwalski

Nord Ekspress

Przedsiębiorca uzyskał‚ subwencję finansową w ramach programu rządowego udzieloną przez PFR SA.

Przejdź do góry strony