Background Image

Elite

ELITE FOOD BOX
...z miłości do jedzenia i zdrowego trybu życia...


ELITE FOOD  BOX to catering  oferowany pasjonatom zdrowego odżywiania. Zestawy urozmaiconych wyśmienitych i zdrowych posiłków przygotowanych pod okiem wykwalifikowanego dietetyka i doświadczonego kucharza pozwolą cieszyć się zdrowiem, witalnością oraz wspaniałą sylwetką. 
ELITE FOOD  BOX to ekskluzywne kompozycje dań z różnych stron świata. 
Smaczny, zbilansowany posiłek  w 6 wariantach do wyboru z darmową dostawą do Twojego domu! 

Dostarczamy 4 posiłki (obiad dwudaniowy, podwieczorek i kolacja) przez 6 dni w tygodniu. Dostawy odbywają się w godzinach 10:00 – 13:00.

UWAGA!!! Zamówienia, które mają być dostarczone następnego dnia (np. w poniedziałek zamawiamy na wtorek) przyjmujemy do godz.12.00, zamówienia złożone po godz.12.00 będą przesunięte na kolejne dni. Zamówienia, które będą realizowane w poniedziałek przyjmujemy tylko do godz. 12:00 w piątek, a składane po godz.12:00 realizujemy we wtorek.

Dlaczego warto wybrać ELITE FOOD  BOX?

  • Dania są zbilansowane pod względem kaloryczności i makroskładników. 
  • Posiłki są zapakowane w sposób, który umożliwi Ci jedzenie poza domem. 
  • Dostawę możesz zamówić w dogodne dla Ciebie miejsce (na terenie Słupska i powiatu słupskiego).
  • Nie tracisz czasu na zakupy i gotowanie. 
  • Niczego nie marnujesz, w boxach dostajesz tyle, ile potrzebujesz. 
  • Szeroki wybór zestawów.
  • Wiesz co jesz  i sam wybierasz najlepszy dla siebie zestaw.


Naszą misją jest tworzenie smacznej i zdrowej kuchni. W każdym tygodniu oferujemy inne propozycje dań na poziomie restauracyjnym. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych, sezonowych oraz nieprzetworzonych składników. Codziennie odkrywamy nowe smaki, którymi chcemy się z Wami dzielić. 

 

Czwartek, 24 stycznia 2019

To  idealny zestaw dla osób nie mającym pomysłu i czasu na zbilansowanie posiłków do pracy, szkoły czy wyjazd służbowy. Opcja ta zawiera w sobie posiłek główny wraz z ciepłą zupą oraz zdrowy podwieczorek, wszystko tworzone w oparciu o wysokiej jakości pełnowartościowe produkty.

Wtorek, 28 maja 2019

Propozycja dla miłośników kuchni wegetariańskiej. Zestaw dla osób nie mających pomysłu i czasu na zbilansowanie posiłków do pracy, szkoły czy wyjazd służbowy. Opcja ta zawiera w sobie posiłek główny wraz z ciepłą zupą oraz zdrowy podwieczorek, wszystko tworzone w oparciu o wysokiej jakości pełnowartościowe produkty

Czwartek, 24 stycznia 2019

Jeśli chcesz schudnąć i smacznie i zdrowo – bez efektu jo-jo, najlepszym rozwiązaniem jest SlimBox. To plan żywieniowy opierający się na spożywaniu posiłków, których łączna wartość energetyczna jest mniejsza niż Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie.

Czwartek, 24 stycznia 2019

To Box przygotowany z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Zbilansowane proporcje składników opartych na białkach i węglowodanach złożonych, pozwalają zregenerować organizm po wysiłku fizycznym oraz rozbudować masę mięśniową.

Czwartek, 24 stycznia 2019

Polecana wszystkim, którzy żyją w ciągłym biegu, szybko, bez wytchnienia...Większość dnia spędzają w pracy, w drodze lub na różnych zajęciach dodatkowych, nie mając czasu na chwilę oddechu, a tym bardziej na zdrowy, pełnowartościowy i spokojny posiłek.

Czwartek, 24 stycznia 2019

Dla sportowców, osób amatorsko trenujących wszelkie dyscypliny sportowe, ale też wszystkich osób mających zwiększone zapotrzebowanie na wydatek energetyczny związany z codzienną pracą czy preferowaną formą spędzania wolnego czasu.

Czwartek, 24 stycznia 2019

Zestaw ze śniadaniem. Dla sportowców, osób amatorsko trenujących wszelkie dyscypliny sportowe, ale też wszystkich osób mających zwiększone zapotrzebowanie na wydatek energetyczny związany z codzienną pracą czy preferowaną formą spędzania wolnego czasu.

Czwartek, 24 stycznia 2019

Diety owocowo-warzywne w ostatnich latach stały się bardzo modne, jednak nie każda tego typu dieta służy zdrowiu. Potrzeba dużej wiedzy z zakresu dietetyki, aby skomponować dobrze zbilansowany posiłek, który nie tylko będzie z założenia bezmięsny, ale który przede wszystkim będzie dostarczał organizmowi niezbędnych składników odżywczych i budulcowych. 

Przejdź do góry strony